Current Status
Not Enrolled
Price
850
Get Started

Genel Bakış

1

GÜNCEL

Reklamcılığın Dili Her Gün Değişiyor, Artk Eski Sistemler İşe Yaramıyor. Güncel Olarak Danışmanlık da Veriyor Olduğum İçin Gelişmeleri Takip Ediyor, Test Ediyor, Sizlerle Buluşturuyorum. Yeni Videolar Hep Olacak.
2

TEST EDİLMİŞ YÖNTEMLER

Bu Eğitim Sadece Büyük Markalarla Değil Yeni Kurulmuş Markalarla Da Başarı Hikayesi Yazmak İsteyenler İçin Hazırlandı. Her Adımı Tek Tek Deneyimlemiş Birinin Eğitimini Alacaksınız.
3

KAPSAMLI

Ön ve Teknik Bilginiz Olmadan, Sıfırdan Dijital Pazarlama İle Tanışıyorsunuz. İleri Düzey Bilgilerle Kimseye İhtiyaç Duymadan Kendi Yolunuzu Çiziyorsunuz.
4

İNTERAKTİF

İzleyeceğiniz Videolara Ek Sadece Eğitimi Alanların Katılabildiği Facebook Kapalı Grubunda Sorularınızı Sorabiliyorsunuz. Grupta CANLI yayınlar da yapıyorum. Uygulamalı ders havasında geçiyor.
5

SINIRSIZ ERİŞİM

Videolara Sınırız Erişim İmkanınız Var. Tekrar Tekrar İzleyerek Bilgilerinizi Pekiştirebilirsiniz. Yeni Gelişmelerle Birlikte Güncel Videolar Panele Ekleniyor Olacak. İnternetinizin Olduğu Her Yerde Eğitimi İzleyebilirsiniz.
6

ETKİLİ

Dijital Pazarlamada Doğru Mentor Çok Şey İfade Eder. Doğru Yönlendirmeler, Doğru Vizyonla En Etkili Sonuçları Almanız İçin Önünüzde Hiçbir Engel Yok.

Türkiye1de 38 Milyon İnstagram ve Yine Bir O Kadar da Facebook Kullanıcısı Var.

İnsanların Her Gün Ziyaret Edip İçerikler Tükettiği Bu Platformlarda Ürün/Hizmetinizi Pazarlamak ve Bunu Profesyonelce Adımlar Atarak Yapmak Sizi Tahmin Ettiğinizden Çok Daha Öteye Taşıyacak.

Dünyanın En İyi Ürününe de Sahip Olsanız Bunu Doğru Şekilde Pazarlayamadığınız Sürece Bir Anlamı Olmayacaktır.

Bu Eğitimde, Atacağınız Adımları ve Uygulamanız Gerekenleri Sıfırdan Anlatıyorum.

 

Sosyal Medya Reklamlarını Yönettiğim Henüz 2 Hafta Önce Kurulmuş Olan Giyim Markasının E-ticarette Giderek Artan Cirosunu Görüyorsunuz. Marka Değeri Olmadan Bile Doğru Adımları Uygulayarak Sonuç Almak Mümkün.⬇️

Reklamcılığın dili değişiyor; değişime ayak uyduramayanlar daha yüksek maliyetler karşısında kurduğu girişimi, yürüttüğü projeyi, sunduğu hizmeti yarıda bırakmak zorunda kalıyor!

“KALDIRAÇ METODU İLE MARKALAŞARAK BÜYÜMEYİ ÖĞREN”

dijital pazarlama sonuçları

AŞAĞIDA SOSYAL MEDYA REKLAMLARIYLA KÜÇÜK MARKALAR İÇİN ALDIĞIMIZ GÜZEL SONUÇLARI GÖRÜYOR OLACAKSINIZ.⬇️⬇️

BAŞKA BİR FİRMA⬇️⬇️

TÜM BUNLAR NE İFADE EDİYOR?

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞININ  DİLİ DEĞİŞİYOR, REKABET ARTIYOR! ARTIK DOĞRU VE YENİ SİSTEMLERİ İNŞA EDİP DOĞRU STRATEJİLER UYGULAMAK GEREKİYOR.

AŞAĞIDA BİR ŞATIŞ HUNİSİ GÖRECEKSİNİZ (SALES FUNNEL). ÜRÜN VE HİZMETLERİNİZİ SATMADAN ÖNCE ADIM ADIM İLERLEMENİZ GEREKİYOR! MERAK ETMEYİN, HER BASAMAKTA EĞİTİMDE GÖRECEĞİNİZ STRATEJİLERİ UYGULAYABİLECEKSİNİZ… VEE SONUÇ : DAHA AZ MALİYET, DAHA ÇOK MÜŞTERİ!

funnel | umuter academy | kapsamlı dijital pazarlama

E-TİCARET İÇİN : FUNNEL (HUNİ) KURGUSU

İnstagram & Facebook Reklamcılığı Eğitimi Kimler İçin?

Dijital Pazarlamada Danışmanlık Hedefiniz Varsa Kesinlikle Doğru Yerdesiniz. Hem Eğitimdeki Videolarla Hem de Eğitimi Aldıktan Sonra Katılacağınız Kapalı Grupta Yaptığımız Yayınlarla Aklınıza Takılan Tüm Sorulara Yanıt Bulabileceğiniz Gibi Doğru Şekilde Yönlendirilmiş de Olacaksınız. İlk Müşterinizi Kazanmanız Beni Çok Mutlu Edecektir.

İşletme Sahibi Olarak Kendi Dijital Pazarla Sürecinizi Kendiniz Yönetebileceğiniz Gibi Dışarıdan da Bir Danışmanlık Hizmeti Almayı Tercih Edebilirsiniz. Dolayısıyla Doğru Adımları Atmak ve Dijital Pazarlamanın Ne Kadar Efektif Kullanıldığını Yorumlayabilmek Kendi İşiniz İçin Yapabileceğiniz En Mantıklı Yatırımlardan Birisi Olacaktır. Bu Eğitimde Hem Yönetici Olarak Hem de Bir Potansiyel Müşterinin Yerine Kendinizi Koyarak Dijital Pazarlamadan Maximum Verimi Almak İçin Gerekli Adımları Atabileceksiniz. Markalaşarak “karlı”  Bir Şekilde Büyümenize Tanıklık Etmek Beni Çok Mutlu Edecektir.

Kurslarda Sıfırdan İleri Düzeye Anlatım Mevcut. Eğitimin En Can Alıcı Bölümleri “Data” Yönetimini de Kapsıyor. Dolayısıyla Klasik Bilgilerin Dışına Çıkıp Derinlemesine Bir Dijital Pazarlama Öğreniyoruz. Yeni Stratejilerle Maliyetlerinizi Düşürürken Dönüşümlerinizi Artırmanız beni Mutlu Eder

İnstagram & Facebook Reklamcılığı Eğitimi Kimler İçin Değil?

Kurslar Sıfırdan İleri Düzey Olacak Şekilde Bir Akışa Sahip Olduğundan İleri Düzeyde Bulunan Kişiler İçin Önerilmez. Yine de Yeni Fikirler, Yeni Stratejiler Öğrenmek İsteyenler İçin Bir Seçenek Olarak Duruyor.

Dijital Pazarlama Hızlı Yoldan Para Kazandıracak Bir İş Değil. Teknik Kısımları Öğrenerek Taktiksel Yaklaşımlarla Sonuç Getiren Bir Emeğin Ürünüdür. Ciddi Bir Analiz ve İlgi Gerektirir.

Kurslarda Tamamen Bir İş Modeli Olarak Dijital Pazarlama İçerikleri Hazırlanmış Durumda. Dolayısıyla Her Türlü İllegal Yöntem/Çözüm veya Önerilerden Uzaktır. Bu Şekilde Bir Arayışı Olanlar Kursu Satın Almasınlar.

SİZİ İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA BEKLEYEN POTANSİYEL MÜŞTERİLERİNİZE ULAŞTIRACAK BU EĞİTİMİ ALMAK İÇİN HAZIR MISINIZ?

UNUTMAYIN: TEORİDE BİLDİKLERİNİZ SİZE ASLA PARA KAZANDIRMAYACAK ; ARTIK HAREKETE GEÇME VAKTİ!

Eğitim İçeriği