Current Status
Not Enrolled
Price
1450
Get Started

Genel Bakış

1

GÜNCEL

Reklamcılığın Dili Her Gün Değişiyor, Artk Eski Sistemler İşe Yaramıyor. Güncel Olarak Danışmanlık da Veriyor Olduğum İçin Gelişmeleri Takip Ediyor, Test Ediyor, Sizlerle Buluşturuyorum. Yeni Videolar Hep Olacak.
2

TEST EDİLMİŞ YÖNTEMLER

Bu Eğitim Sadece Büyük Markalarla Değil Yeni Kurulmuş Markalarla Da Başarı Hikayesi Yazmak İsteyenler İçin Hazırlandı. Her Adımı Tek Tek Deneyimlemiş Birinin Eğitimini Alacaksınız.
3

KAPSAMLI

Ön ve Teknik Bilginiz Olmadan, Sıfırdan Dijital Pazarlama İle Tanışıyorsunuz. İleri Düzey Bilgilerle Kimseye İhtiyaç Duymadan Kendi Yolunuzu Çiziyorsunuz.
4

İNTERAKTİF

İzleyeceğiniz Videolara Ek Sadece Eğitimi Alanların Katılabildiği Facebook Kapalı Grubunda Sorularınızı Sorabiliyorsunuz. Grupta CANLI yayınlar da yapıyorum. Uygulamalı ders havasında geçiyor.
5

SINIRSIZ ERİŞİM

Videolara Sınırız Erişim İmkanınız Var. Tekrar Tekrar İzleyerek Bilgilerinizi Pekiştirebilirsiniz. Yeni Gelişmelerle Birlikte Güncel Videolar Panele Ekleniyor Olacak. İnternetinizin Olduğu Her Yerde Eğitimi İzleyebilirsiniz.
6

ETKİLİ

Dijital Pazarlamada Doğru Mentor Çok Şey İfade Eder. Doğru Yönlendirmeler, Doğru Vizyonla En Etkili Sonuçları Almanız İçin Önünüzde Hiçbir Engel Yok.

Google, Youtube, Haber/Blog Siteleri, Uygulamalar, Gmail, İnstagram, Facebook… Hayatımızın Artık Vazgeçilmez Bir Parçası Bunlar, Oldukça Fazla Zaman Ayırıyor, Sürekli Bir Şeyler Tüketiyoruz.

Şimdi Bir Düşünün; Bu Platformlarda Sadece Siz Değil Ürün/Hizmetinizle İlgilenecek Potansiyel Müşterileriniz de Bulunuyor Öyle Değil Mi?

Peki, Ekranın Bu Tarafına Geçip Bu Platformları Kapsayan Bir Sistem İnşa Ederek Satışlarınızı Artırmak Hoşunuza Gider Miydi? Cevap Evetse Okumaya Devam Edin, Hayırsa Yanlış Yerdesiniz, Zamanınızı Boşa Harcamayın 🙂 ⬇️⬇️

DİJİTAL REKLAMCILIĞININ  DİLİ DEĞİŞİYOR, REKABET ARTIYOR! ARTIK DOĞRU VE YENİ SİSTEMLERİ İNŞA EDİP DOĞRU STRATEJİLER UYGULAMAK GEREKİYOR. BUNU ZATEN BİLİYORSUNUZ.

AŞAĞIDA BİR ŞATIŞ HUNİSİ GÖRECEKSİNİZ (SALES FUNNEL). ARTIK ÜRÜN VEYA HİZMETLERİNİZİ SATMADAN ÖNCE ADIM ADIM İLERLEMENİZ GEREKİYOR! MERAK ETMEYİN, HER BASAMAKTA EĞİTİMDE GÖRECEĞİNİZ STRATEJİLERİ UYGULAYABİLECEKSİNİZ… VEE SONUÇ : DAHA AZ MALİYET, DAHA ÇOK MÜŞTERİ!

funnel | umuter academy | kapsamlı dijital pazarlama

İnsanların Her Gün Ziyaret Edip İçerikler Tükettiği Bu Platformlarda Ürün/Hizmetinizi Pazarlamak ve Bunu Profesyonelce Adımlar Atarak Yapmak Sizi Tahmin Ettiğinizden Çok Daha Öteye Taşıyacak.

Dünyanın En İyi Ürününe de Sahip Olsanız Bunu Doğru Şekilde Pazarlayamadığınız Sürece Bir Anlamı Olmayacaktır.

Bu Eğitimde Atacağınız Adımları, Uygulamanız Gerekenleri Sıfırdan Anlatıyorum.

SİZİ İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA BEKLEYEN POTANSİYEL MÜŞTERİLERE ULAŞTIRACAK BU EĞİTİMİ ALMAK İÇİN HAZIR MISINIZ?

UNUTMA: TEORİDE BİLDİKLERİNİZ SİZE ASLA PARA KAZANDIRMAYACAK ; ARTIK HAREKETE GEÇME VAKTİ!!

Eğitim İçeriği