Umuteracademy Logo
Videoyu oynat
umuter academy - foto

BEN KİMİM?

Mesleği hizmet verdiği müşterile Instagram & Facebook ve Google Reklamlarını kullanarak hayalini kurdukları “markayı” ve “ciroyu” kazandırmak olan genç ve inovatif fikirlerin sahibi, Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmeni UMUT ER.

Farklı Sektörden 50‘den Fazla Markaya Dijital Pazarlama Danışmanlığı Verdiğim Süreçte 500 Bin TL‘den Fazla Reklam Bütçesi Yönettim ve Yönetmeye de Aktif Olarak Devam Ediyorum.

Büyük markalarda almış olduğu sonuçları bir başarı gibi gösterenlerin aksine, KOBİ seviyesindeki işletmelerin de mevcut cirolarını nasıl katlayacağını ve nasıl “marka” olunacağını ispatlıyorum! Dijital pazarlamaya sıfır noktasında başlayıp, her şeyi test ederek öğrendim. Sizlere tam da bu noktada cironuzu artırmayı ve bunu “markalaşarak” yapmayı vadediyorum!

Aşağıda gördüğünüz şema biz dijital pazarlamacılar için olduğu kadar sizler için de çok değerli; çünkü pazarlama ve satışın da bir matematiği, bir dengesi var. Kimse bir ürünü alayım diye beklemez, üstelik ihtiyacı varken de almayabilir. Ancak doğru mühendislik ile iyi segmente edilmiş kitlelere ikna edilmiş bir sürecin ardından satış yapabiliriz. İşte tam da bu noktada dijital pazarlama ve müşteri psikolojisinden anlayan bir kuvvet karşı konulamaz teklifler oluşturabilir, büyük kitlelere aradığı şeyi tam da ihtiyacı olduğu anda sunabilir, ve sonunda satışa dönüştürür. BİZ BUNU 50+ MARKADA DENEDİK, TEST ETTİK, İSPATLADIK.

funnel | umuter academy | kapsamlı dijital pazarlama

AŞAĞIDAKİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİNDE :
E-TİCARET VE HİZMET SEKTÖRÜNDEN ALDIĞIMIZ
BİRKAÇ FARLI ÖRNEK SONUCU GÖREBİLİRSİNİZ ↓↓

1. Görsel 2 HAFTA ÖNCE KURULMUŞ MARKA: 2 Haftada 24 bin TL Ciro!

dijital pazarlama sonuçları

Siz de bu tarz sonuçları nasıl aldığımızı merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız YAPMANIZ GEREKEN TEK SEY: ÜCRETSİZ 15 DAKİKALIK ONLİNE GÖRÜŞME PLANLAMAK

Umuteracademy Logo