Umuteracademy Logo
umuter academy - foto

BEN KİMİM?

İleri derecede Instagram & Facebook ve Google Reklamlarını kullanarak hizmet verdiği müşterilere hayalini kurdukları “markayı” ve “ciroyu” kazandırmak olan genç ve inovatif fikirlerin sahibi, Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmeni UMUT ER.

Farklı Sektörden 50‘den Fazla Markaya Dijital Pazarlama Danışmanlığı Verdiğim Süreçte 500 Bin TL‘den Fazla Reklam Bütçesi Yönettim ve Yönetmeye de Aktif Olarak Devam Ediyorum.

Büyük markalarda almış olduğu sonuçları bir başarı gibi gösterenlerin aksine, KOBİ seviyesindeki işletmelerin de mevcut cirolarını nasıl katlayacağını ve nasıl “marka” olunacağını ispatlıyorum! Dijital pazarlamaya sıfır noktasında başlayıp, her şeyi test ederek öğrendim. 

Sizlere tam da bu noktada sıfır sermaye ile, istediğiniz yerden çalışabilme özgürlüğü ile nasıl firmaların sorunlarını çözerek ayda 10.000 TL gelire ulaşabileceğinizi anlatıyorum. Hem de SIFIRDAN!

Umuteracademy Logo

Umut ER'den Uyarı!

Hızlı zengin olma programlarına inanmıyoruz. Çok çalışmaya , problem analiz edip çözümlerle insanların hayatına değer katmaya inanıyoruz. Planladığımız eğitimlerde sizlere bu vizyon ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herkesin anlama , analiz etme ve uygulama kabiliyeti farklıdır. Bundan dolayı kimseye kazanç ve başarı garantisi vermiyoruz. Başarı; öğrenme , planlı çalışma , hedef belirleme ve aksiyon gibi birçok parametreye bağlıdır. Sizler de bu vizyonu paylaşıyorsanız hadi başlayalım. Sorularınız için umut@umuteracademy.com'a mail atabilirsiniz.

tr_TR
tr_TR